USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Studio Au Coeur De Saint-Francois 19 M² Avec Piscine Saint-Francois (Grande-Terre) Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Studio Au Coeur De Saint-Francois 19 M² Avec Piscine

ex. Studio Au Cœur De Saint-françois 19 M² Avec Piscine

Vroegtijdige boeking
2026-09-23
2026-09-24

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

23

Studio Au Coeur De Saint-Francois 19 M² Avec Piscine

 Gratis Wi-Fi

Gratis WiFi in de kamers

 Zwembad

Buitenzwembad

 Kindvriendelijk

Ledikanten/ Babybedden

 Airconditioning
 Geen dieren toegestaan

Huisdieren zijn niet toegestaan


Studio Au Coeur De Saint-Francois 19 M² Avec Piscine van 19 m² is gelegen op 2 km van de La Douche en binnen 25 minuten wandelafstand van de La Rotonde markt. Het appartement bevat voldoende ruimte voor het ontvangen van 2 personen in 1 slaapkamer.

Het centrum van Saint-Francois is binnen 30 minuten bereikbaar. Studio Au Coeur De Saint-Francois 19 M² Avec Piscine ligt op 10 minuten rjden van Hyper Casino St. Francis.

De accommodatie heeft uitzicht over zwembadzichten en bestaat uit een balkon, een kleedruimte en een keuken met airconditioning. Om u comfort te verhogen vindt u een apart toilet en een douche in het appartement. Bovendien zijn er ook een haardroger en handdoeken.

Studio Au Coeur De Saint-Francois 19 M² Avec Piscine is uitgerust met een eigen keuken met apparatuur voor het bereiden van eigen gerechten. Het 1-badkamer appartement is op een steenworp afstand van Bellevue bushalte. Er is een buitenzwembad bij deze accommodatie.


Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • Parkeerplaats
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Horeca

  • Elektrische waterkoker

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Buitenzwembad

Kamervoorzieningen

  • Gratis WiFi in de kamers
  • Airconditioning
  • Zithoek
  • Kleedruimte
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Ledikanten/ Babybedden

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 15:00 tot 17:00
Uitchecken: van 07:00 tot 11:00
Licentienummer97125002250KL

Veelgestelde vragen

  • Wat zijn de bekendste toeristische attracties in de buurt van Studio Au Coeur De Saint-Francois 19 M² Avec Piscine?

    Gasten van Studio Au Coeur De Saint-Francois 19 M² Avec Piscine kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de La Douche, op een afstand van 2 km. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn Hyper Casino St. Francis (2,1 km) en de Anse des Rochers (1 km).
  • Hoe ver is het stadscentrum van Studio Au Coeur De Saint-Francois 19 M² Avec Piscine?

    Het duurt 30 minuten lopen om van Studio Au Coeur De Saint-Francois 19 M² Avec Piscine naar het stadscentrum te komen.
  • Vind ik een parkeerplaats in Studio Au Coeur De Saint-Francois 19 M² Avec Piscine?

    Studio Au Coeur De Saint-Francois 19 M² Avec Piscine heeft privé-autoparkeren.
  • Zijn er kosten verbonden aan het gebruik van Wi-Fi in het appartement?

    In het appartement is wifi beschikbaar gratis voor de gasten.
  • Wat is de grootte van Studio Au Coeur De Saint-Francois 19 M² Avec Piscine?

    Studio Au Coeur De Saint-Francois 19 M² Avec Piscine bestaat uit 19 vierkante meters.
  • Hoeveel gasten kunnen in het appartement verblijven?

    In het appartement kunnen maximaal 2 gasten verblijven.
  • Heeft Studio Au Coeur De Saint-Francois 19 M² Avec Piscine een eigen zwembad?

    Studio Au Coeur De Saint-Francois 19 M² Avec Piscine heeft, natuurlijk, een buitenzwembad.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-09-23
2026-09-24

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Studio Au Coeur De Saint-Francois 19 M² Avec Piscine, Guadeloupe

Lot 625 Bellevue 307 Residence Alpinia Grande-Terre, Canton De Saint-Francois, Saint-Francois (Grande-Terre), Guadeloupe

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © french-west-indies-hotels.com

All rights reserved